Loading...
X

Chcete poznat svět? Cestujte single!

Říká se, že peníze investované do cestování patří k těm nejlépe utraceným. Už dlouho přemýšlíte, že byste konečně navštívili nějakou zajímavou zemi, ochutnali místní speciality a poznali zdejší kulturu. No jo, jenže co když ve svém okolí nemáte zrovna nikoho, kdo by vás mohl na cestě doprovázet? Nevadí, proč nepodniknout dovolenou single. Kam? Třeba na místa, která už vás dlouho lákala navštívit, ale neměli jste dostatek odvahy.

cestovní zavazadla

Ten, kdo na dovolenou už někdy v životě vyrazil na vlastní pěst, zjistit jak je cestování single osvobozující. Zvláště v dnešní době, kdy letenky koupíte za pár minut a za několik hodin můžete být na druhé straně zeměkoule. Pokud ještě nemáte vyhlídnutou destinaci, následující tipy vám jistě pomohou.

  • Nekonečná party na Phuketu

žena ve vodě

Ibiza je známá pro svou pohostinnost a nikdy nekončící party. I z toho důvodu je každým rokem hojně navštěvovaná právě lidmi, kteří si chtějí užít nespoutané léto plné alkoholových drinků, moře a pořádné zábavy. Podobnou atmosféru můžete nasávat i na ostrově Phuket v blízkosti Thajska. Phuket v sobě totiž snoubí rušný noční život, nádherné přírodní scenérie, krásně teplé moře a prvotřídní hotely, kde vás splní vše, co vám na očích uvidí. Uvidíte, že tento ostrov si zamilujete na první pohled.

  • Dechberoucí Island

Ostrov, který je omílaný Severním ledovým a Atlantským oceánem. Země, která si vás získá svými přírodními scenériemi, přívětivostí a uvolněností místních. Pokud nedáte dopustit na nejrůznější wellness procedury, je dobré poznamenat, že na tomto ostrově najdete celou řadu lázní, wellness a kosmetických salonů, kde se bude moci vaše unavené tělo řádně zregenerovat. Většina obyvatel navíc hovoří plynulou angličtinou, takže nebude problém se domluvit. Islanďané jsou velmi pohostinní, na svých toulkách tak můžete poznat řadu zajímavých lidí.