Loading...
X

Dokonalé elektroinstalační prvky

V dnešní době, kdy téměř všechno ve vaší domácnosti funguje jen díky elektrickému proudu, hodně záleží na kvalitní elektroinstalaci, díky které se elektrický proud dostává do Vašich interiérů. Nejde jen o to, aby byla dobře a spolehlivě nainstalovaná, ale také aby elektroinstalační prvky byly vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu, který vydrží každodenní zátěž po mnoho let, a právě takové elektroinstalační prvky Vám nabízíme v našem obchodě.
Vypínače či zásuvky Schneider patří mezi špičku na trhu s elektroinstalačními prvky. Jejich výrobce je přímo zaměřen na kvalitu, funkčnost, dlouhou životnost a v neposlední řadě také na moderní design svých výrobků. Nabízíme Vám hned několik produktových řad od tohoto světoznámého výrobce, kde najdete naprosto všechno od strojků a krycích rámů přes celé sety zásuvek a vypínačů až po krabice pro montáž či montážní rámeček.socket
Vypínače a zásuvky Schneider mají leštěnou hladkou povrchovou úpravu proti usazování prachu a jsou k dostání v základní čisté bílé barvě, která se hodí do každého interiéru. Co se týče vypínačů, ty můžete ještě doladit krycími rámy v mnoha různých odstínech barev. Díky těmto elektroinstalačním prvkům získá Vaše domácnost také příjemné bytové doplňky.
V naší nabídce zásuvek Schneider naleznete běžné síťové, ale také anténní či telefonní modely v několika různých provedeních. Mezi vypínači naleznete jak jednopólové, tak také křížové či sériové, různé otočné stmívače, spínače na sporák či jiné přístroje a spoustu dalšího. Tak už na nic nečekejte a vystupte k nám. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít našeho nákupního rádce, který Vám s výběrem pomůže a usnadní Vám jej.
Jsme si jisti, že Vás překvapí i velká nabídka žárovek a výbojek pro interiér i exteriér, kterou taktéž najdete v našem obchodě.socket1