Loading...
X

Dokonalé osvětlení naprosto všude

Od vynálezu elektřiny využíváme tuto energii, jak v našich domácnostech a jiných vnitřních prostorách, tak samozřejmě i venku. Nejenže elektrický proud využíváme k chodu všech domácích spotřebičů a strojů, ale také právě ke svícení. Nejen doma potřebujeme vidět i po západu slunce, ale také v ulicích, před domem či na parkovišti se jistě cítíte bezpečněji, když je dobře osvícené. Výbojky jsou skvělým světelným zdrojem určeným hlavně pro exteriér.

jedno světlo

Pokud si tedy přejete mít opravdu kvalitně osvícený vchod před domem či budovou Vaší firmy, parkoviště, ulice, náměstí či dokonce celý průmyslový nebo sportovní areál, tak sodíkové výbojky jsou přesně tou pravou volbou. Jde o nejúčinnější světelný zdroj dnešní doby, a to díky dosažení maximálního měrného výkonu. Dále je velkou výhodou tohoto světelného zdroje jeho dlouhá životnost a to až několik desítek tisíc hodin a samozřejmě skvělá viditelnost a to i v té nejhustší mlze.

Dříve se k osvětlení venkovních prostor často využívaly rtuťové výbojky, které měly také svá pozitiva, ale v dnešní době jsou čím dál více nahrazovány právě sodíkovými světelnými zdroji. Každopádně v naší nabídce najdete oba tyto druhy světelných zdrojů. V nabídce sodíkových světelných zdrojů naleznete opravdu velký výběr modelů, typů, wattáží a různých tvarů a samozřejmě také patic, které jsou vhodné do všech venkovních svítidel.

zmoklá žárovka

Kromě toho Vám v naší nabídce také nabízíme halogenidové výbojky, které lze využít k nasvícení nejrůznějších výstavních ploch, výloh obchodů a dalších prostor a lze je využít i v jiných případech. I těchto světelných zdrojů pro Vás máme připravenou opravdu širokou škálu, stačí si jen vybrat. Samozřejmě, že před výběrem světelného zdroje si musíte nejdříve zjistit, jaký typ výbojky Vaše světlo vyžaduje. A pokud si nebudete vědět rady s výběrem, neváhejte se obrátit na nás.