Loading...
X

Úsporné světelné zdroje do každého interiéru

Doba je taková, že se snažíme ušetřit, kde se dá, a proto je ta správná doba na pořízení kvalitních úsporných světelných zdrojů do každého světla ve Vašem interiéru. Ať už se ve Vaší domácnosti nacházejí lustry, stropní či nástěnná svítidla, stojací nebo stolní lampy nebo jiné druhy světel, do každého z nich zajisté v naší široké nabídce naleznete tu správnou úspornou kompaktní zářivku.

Přesně tak. Oddělení kompaktních zářivek je sortiment úsporných světelných zdrojů vhodných pro interiér, které Vám díky svému nízkému příkonu ušetří spoustu peněz ročně na spotřebě elektrické energie a také díky své dlouhé životnosti za nákup náhrad. V této opravdu obrovské nabídce naleznete všechny na trhu dostupné zářivky v různých tvarech, velikostech a wattážích a také s různými paticemi a to od zkušených světově proslulých výrobců, kteří jsou na trhu se světelnými zdroji jedničkami, což Vám už dopředu zaručuje opravdovou kvalitu a spolehlivost jejich produktů.

V naší kompletní nabídce kompaktních zářivek naleznete tvary trubicové, spirálové, tvar běžné žárovky, tvar svíčkové či kapkové žárovky a také speciální reflektorové, nástrčné či kruhové.

Nástrčné úsporné žárovky nejsou opatřeny běžným závitem, ale tak zvanými kolíčky a jde o velmi výkonné světelné zdroje.

Kruhové zářivky se používají do speciálních stropních svítidel a díky tenké kruhové trubici je lze použít i do velmi plochých svítidel. Lze je využít v kancelářských prostorách a všude, kde potřebujete opravdu kvalitní světlo a přitom nemáte dostatek místa na běžné světlo.
Reflektorové světelné zdroje se pak hodí všude tam, kde se počítá s dlouhodobým svícením, tedy do obývacího pokoje či třeba do kuchyně.
Každopádně, ať už si vyberete kteroukoliv variantu, vězte, že s těmito světelnými zdroji vždy ušetříte. Při výběru dbejte na to, abyste vybrali správný druh světelného zdroje, který odpovídá Vašemu svítidlu.