Loading...
X

Vybavte svou domácnost kvalitou na vysoké úrovni

Každý je dobře zná, každý je denně používá a každá domácnost je jimi vybavena. O čem je řeč? No přece o elektroinstalačních prvcích. V dnešní moderní době je elektrický proud opravdu velmi hojně využíván. Téměř všechny přístroje fungují jen díky této energii a tak je potřeba, aby se k nám do domácností bezpečně dostala. Proto je potřeba mít domácnost vybavenou opravdu vysoce kvalitními, odolnými a spolehlivými elektroinstalačními prvky.

Přesně takové jsou zásuvky a vypínače Unica, které Vám nabízíme v naší nabídce za bezkonkurenční ceny. Výrobce těchto elektroinstalačních prvků se kromě kvality materiálů a jejich odolnosti proti poškození a plné funkčnosti svých výrobků, zaměřuje také na jejich vzhled, tedy na velmi moderní design. Vypínač unica se tedy může stát opravdu skvělým bytovým doplňkem Vašeho interiéru.
Strojky zásuvek a vypínačů unica jsou vyráběny v čistě bílé či slonovinové barvě s dokonalou leštěnou povrchovou úpravou, na které se neusazuje prach a jsou tedy velmi vhodné i do míst, kde je vysoká prašnost. Myslíte si, že jde o obyčejné elektroinstalační prvky, když nejsou nijak zdobené a jsou jen v základních dvou barvách? Ale tak tomu není. Nenechte se zmýlit. Všechny strojky totiž můžete doladit barevnými různě širokými krycími rámy v mnoha různých odstínech.
A právě o to tady jde.

Díky různě barevným krycím rámům můžete každou místnost v domácnosti doladit do jiného odstínu. Uvidíte, že vypínače Unica se stanou opravdu nezbytnou součástí vybavení Vaší domácnosti. Stačí jen vstoupit do naší široké nabídky a vybrat si odstín, který ladí s vybavením Vaší domácnosti a samozřejmě typ a provedení, které hledáte.
Nečekejte už na nic, tak skvělý výběr a za tak výhodné ceny nikde jinde nenajdete. Také Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.