Rubrika: Byt a dům

Moderní novostavby za super ceny

Zdravotní pocítili všichni
Zdražování se nevyhnulo nikomu a ničemu. Všichni za stejné věci a služby platíme násobně víc. Někteří ekonomové předpovídali, že během letošního léta dojde k pozvolnému snižování cen. Některé komodity sice trochu zlevnily, ale moc poznat to není. Zejména u nemovitostí se nedá říct, že by jejich ceny výrazně klesaly. Vzhledem ke zdražování muselo mnoho lidí nechat svoje domy rozestavěné a prodat je jako hrubou stavbu. Hypotéky jim nepokryly celou stavbu a tak lidé neměli na to aby domy dostavěli.

projekt domu

Chtěli jste stavět?
Ne všechny ale potkal podobný osud a většina lidí zvládla svoje domy dostavět. Příkladem může být třeba RD Hlízov, který patří mezi klasiku mezi novostavbami. Jde o bungalov, což je typický půdorys posledních let. S bungalovy se můžeme potkat na venkově i ve městech, protože je to přízemní bydlení, které bude vyhovovat starším lidem i mladším rodinám s malými dětmi díky absenci schodů. Pokud máte dostatek financí a volný pozemek, můžete si začít vybírat svůj projekt ke stavbě.

Přemýšlíte nad stavbou na klíč?
Mnoho lidí si nechává domy stavět na klíč. Je to z toho důvodu že nemají možnost stavět si dům svépomocí. Když někdo, kdo chodí do práce každý den, chce stavět svépomocí, čeká ho pár let velké dřiny. A pokud stavebník nemá přátele nebo rodinu od řemesla co by mu pomohli a stavbu tak urychlili, nedá se nic dělat a je potřeba nechat si dům postavit. Firmy oso vždycky rychlejší, protože mají dostatek personálu i potřebný materiál.

stavba domu

Vybíráme firmu
Kdo se rozhodne pro stavbu na klíč, může udělat skvělé rozhodnutí. Záleží ovšem na tom, jakou si vybere firmu. Na trhu je jich mnoho a tak je potřeba pečlivě vybírat. Sledujte recenze a zkušenosti ostatních klientů, kteří u vybrané firmy domy stavěli. Enerdomy patří mezi špičku v oboru, což dokazuje spousta kladných recenzí.

Bytový design

Už v dětství asi každý z nás začíná snít a toužit o tom co bude dělat a jak bude žít až bude dospělý a bude mít nějaký vlastní příjem. Většině se snahou, trpělivostí a tvrdou prací podaří dosáhnou a uskutečnit plán z dětství. Samozřejmě nejde to rychle a snadno, ale dá se k tomu dopracovat. Chce to nějaký základ, například v dobrém zaměstnání. A pak může člověk začat uvažovat o rodině a bydlení.

Co se týče toho druhého, je tady spousta možností. Bydlení u rodičů, podnájem, pronájem, zdědění nebo koupě. Všude si to nějak můžete zařídit, ovšem jenom částečně a možná ne celkem podle vašich představ. A tak nejideálnější je samostatné bydlení. To si totiž můžete upravovat a zařizovat volnou rukou podle svého vkusu a fantazie. Zpočátku to určitě bude skromnější. Vybavení bytu budou tvořit asi jenom základní věci.

moderní byt

Avšak časem se nějaká, korunka našetří a pak můžeme uvažovat o přestavbě nebo rekonstrukci. Některé zaměstnání ovšem vyžaduje více času a tím pádem ho zůstává méně na rodinu a domácnost. Ale i zde je pomoc. Jestli se chcete pustit do oživení interiéru vašeho bytu máme pro vás radu. Jsou zde bytoví disajnéři architekti Praha. Jsou to profesionálové, kteří vám rádi a ochotně dle vašich představ navrhnou nový design vašeho bytu. S nimi to zvládnete hravě. A je úplně jedno o jakou místnost v bytě se jedná. Jestli je to ložnice nebo koupelna.

hezké bydlení

Může se ovšem stát, že žádnou konkrétní představu mít nebudete. Nevadí! Mistři disajnéři studuji nejnovější módní trendy, a proto jim můžete úplně důvěřovat. Uvidíte, že se domluvíte. To je totiž velmi důležité. Oni sami musí spolupracovat s vámi. Nebudou navrhovat něco, co se vám nelíbí. To je přece jasné.

Dovolím si tvrdit, že vás nezklamou. Tak moje poslední rada zní, abyste klikli na odkaz v tomhle článku a pak se už jenom těšili na výsledný návrh.

Loading...
X