Loading...
X

Moderní novostavby za super ceny

Zdravotní pocítili všichni
Zdražování se nevyhnulo nikomu a ničemu. Všichni za stejné věci a služby platíme násobně víc. Někteří ekonomové předpovídali, že během letošního léta dojde k pozvolnému snižování cen. Některé komodity sice trochu zlevnily, ale moc poznat to není. Zejména u nemovitostí se nedá říct, že by jejich ceny výrazně klesaly. Vzhledem ke zdražování muselo mnoho lidí nechat svoje domy rozestavěné a prodat je jako hrubou stavbu. Hypotéky jim nepokryly celou stavbu a tak lidé neměli na to aby domy dostavěli.

projekt domu

Chtěli jste stavět?
Ne všechny ale potkal podobný osud a většina lidí zvládla svoje domy dostavět. Příkladem může být třeba RD Hlízov, který patří mezi klasiku mezi novostavbami. Jde o bungalov, což je typický půdorys posledních let. S bungalovy se můžeme potkat na venkově i ve městech, protože je to přízemní bydlení, které bude vyhovovat starším lidem i mladším rodinám s malými dětmi díky absenci schodů. Pokud máte dostatek financí a volný pozemek, můžete si začít vybírat svůj projekt ke stavbě.

Přemýšlíte nad stavbou na klíč?
Mnoho lidí si nechává domy stavět na klíč. Je to z toho důvodu že nemají možnost stavět si dům svépomocí. Když někdo, kdo chodí do práce každý den, chce stavět svépomocí, čeká ho pár let velké dřiny. A pokud stavebník nemá přátele nebo rodinu od řemesla co by mu pomohli a stavbu tak urychlili, nedá se nic dělat a je potřeba nechat si dům postavit. Firmy oso vždycky rychlejší, protože mají dostatek personálu i potřebný materiál.

stavba domu

Vybíráme firmu
Kdo se rozhodne pro stavbu na klíč, může udělat skvělé rozhodnutí. Záleží ovšem na tom, jakou si vybere firmu. Na trhu je jich mnoho a tak je potřeba pečlivě vybírat. Sledujte recenze a zkušenosti ostatních klientů, kteří u vybrané firmy domy stavěli. Enerdomy patří mezi špičku v oboru, což dokazuje spousta kladných recenzí.