Loading...
X

Elektroinstalační materiál na vysoké úrovni


Elektroinstalační prvky Schneider unica patří mezi nejvyšší špičku na trhu s elektroinstalačními prvky. Na našem ani světovém trhu byste nenašli lepšího výrobce, který se u svých produktů zaměřuje nejen na jejich dokonalý vzhled, ale samozřejmě také na jejich kvalitu, funkčnost a samozřejmě v neposlední řadě také na dlouhou životnost. Jak jistě víte, zásuvky a vypínače využíváte každý den a to několik za sebou a právě proto musí být nejen kvalitně vyrobeny, ale také velmi dobře nainstalovány, aby vydržely tuto vysokou zátěž po dlouhá léta a abyste je nemuseli měnit každý měsíc.
vypínač s kachnou.jpg
Vypínače a zásuvky Schneider unica Vám mohou zaručit, že nejen že získáte vysoce kvalitní produkt dokonalého moderního vzhledu, ale také produkt, který se velmi snadno instaluje a to i do sádrokartonu a který Vám opravdu vydrží sloužit po dlouhá léta a ještě k tomu všemu se stane dokonalou součástí Vašeho interiéru, jako skvělý bytový doplněk. Nevěříte? Tak vstupte do naší nabídky a projděte si všechny produktové řady od tohoto skvělého výrobce a přesvědčte se sami.
Strojky vypínačů a zásuvek Schneider unica Vám mohou sice připadat strohé, ale právě díky jejich hladké leštěné povrchové úpravě se na nich neusazuje prach a stávají se tak bezúdržbovými a díky velké variabilitě krycích a dekoračních rámů si můžete vybrat z mnoha různých tvarů, velikostí a hlavně barev, které dokonale doladí každý interiér. Ano, tyto elektroinstalační prvky jsou vhodné do naprosto každého interiéru a to jak do moderního tak do klasického.
zástrčky v zásuvkách.jpg
Kormě velkého výběru barevných kombinací, pro Vás Schneider unica také připravil samozřejmě velký výběr druhů, modelů a provedení. Jsme si naprosto jisti, že i Vy u nás najdete všechno, co potřebujete pro dokonale kvalitní a plně funkční elektroinstalaci ve Vašem interiéru. Tak už na nic nečekejte a vstupte do naší nabídky.