Loading...
X

Elektroinstalační materiál na vysoké úrovni

Zásuvky a vypínače jsou drobným, ale přitom nepostradatelným pomocníkem v každém interiéru. Už od vynálezu elektrického proudu, využíváme těchto elektroinstalačních prvků, aby se k nám do domácností bezpečně dostala tato energie, která pohání spoustu domácích pomocníků a přístrojů, které denně používáme. A právě proto, že je využíváme pravidelně, je potřeba, aby tyto prvky byly kvalitní a spolehlivé a hlavně velmi odolné.

zásuvky, černá a bílá zástrčka

Zásuvky, vypínače a spínače všech druhů a modelů, které najdete v naší rozmanité nabídce, pocházejí od předního světově proslulého výrobce vysoce kvalitního elektroinstalačního materiálu, který se této výrobě věnuje už po dlouhá léta, a právě proto se na produkty z jeho širokého sortimentu můžete stoprocentně spolehnout.
Tento výrobce pro Vás připravil hned několik produktových řad, které mezi sebou lze různě kombinovat a každý si tak může vytvořit své vlastní kombinace. Nezáleží na tom, jestli jste zastánci klasické čisté bílé barvy či jestli máte rádi moderní tvary a jasné barvy, protože z těchto produktových řad si vybere každý z Vás.

Strojky jsou vyráběny v základní bílé či slonovinové barvě s leštěnou povrchovou úpravou proti usazování prachu a k nim si můžete pořídit buďto běžné bílé rámečky či rámečky různých šířek a velikosti v mnoha rozmanitých odstínech barev a doladit si tak Váš interiér k naprosté dokonalosti. Můžete se tedy spolehnout nejen na vysokou kvalitu a odolnost materiálů, ale také moderní design těchto elektroinstalačních prvků.

V naší nabídce najdete vypínače jednopólové, střídavé, křížové i sériové a také různé druhy spínačů i otočných stmívačů. Mezi zásuvkami najdete jak běžné síťové tak také telefonní či anténní. Máte opravdu velkou možnost výběru, a pokud si nebudete vědět rady, tak Vám rádi poradíme a pomůžeme.

vypínače, samolepky k vypínačům