Loading...
X

Funkční i designový

Asi nikoho nepotěší pohled na byt, který vypadá jako staveniště. Kompletní rekonstrukce zpočátku znamená celou řadu nepříjemností. Zejména v případě, kdy je nutné vyměnit i elektroinstalaci. To představuje poměrně složitý zásah a značný nepořádek. Výměna elektroinstalace je zpravidla začátkem rekonstrukčních prací a už v takové chvíli se musíte rozhodnout o podobě vašeho budoucího bydlení. Nové rozvody elektroinstalace už musíte plánovat s ohledem na budoucí vybavení jednotlivých pokojů. Už předem musíte vědět, kde budou jednotlivé kusy nábytku a kde budou spotřebiče a doplňkové osvětlení. Zejména je nutné vědět, jak bude vypadat vaše kuchyňská linka a kde budete potřebovat zásuvky.

myšlenka

Rozhodněte se pro styl
Moderní interiéry jsou většinou laděny https://www.tipmoto.com/dily-moto/vyfuky/vyfukova-koncovka/ do neutrálních tónů a nepůsobí příjemným hřejivým dojmem vlídného domova. Proto je třeba doplnit je o některé výrazné prvky v zajímavých barvách. Právě doplňkové zdroje osvětlení jsou výborným tipem, jak oživit vzhled jednotlivých místností. Ale nejen samotné osvětlení je možností, jak vykouzlit v interiéru prvky, které budou lahodit vašemu oku. Už i jednotlivé vypínače je možné vybrat tak, aby byly nejen funkčním prostředkem, ale také skutečným skvostem. Barevné provedení vypínačů nebo doplňkových panelů vypadá perfektně!

Doplňky pro dětský pokoj
V dětském pokoji jistě sáhnete po větší barevné paletě a vyberete celou řadu výrazných prvků. Sem rozhodně patří barevné vypínače Schneider. Můžete se rozhodnout pro vypínač v klasickém vzhledu oživený barevným pruhem nebo pro celobarevné provedení. Výborně vypadají i vypínače s výraznými barevnými panely okolo. Dětem se budou jistě moc líbit!

trojzásuvka

V bohatém sortimentu není složité si vybrat ty, které budou zdobit váš domov. Značka Schneider je zárukou kvality a perfektního vzhledu. Prohlédněte si je ještě dnes.