Loading...
X

I Vám se budou prostě líbit

Doladění jakéhokoliv interiéru je pro mnohého člověka nechtěně skrytým tajemstvím. To tajemství tkví vlastně v sadě zásuvek a vypínačů unica schneider. Nic víc, nic míň.

Možná si řeknete, že tak obyčejnou a mnohdy nenápadnou věc, jako je zásuvka, nebo vypínač, není nutno vyzdvihovat až do nebes. Pravdou je, že do nebes nikdo noc nevyzdvihuje.

dvě dvouzásuvky

Ukažme to na příkladu.
Vstoupíte do místnosti. Je vážně jedno, k čemu místnost slouží. Ať je to obývací pokoj, nebo přijímací kancelář pro klienty. Prostě jenom vstoupíte. Samozřejmě, že Vás jako první upoutá nábytek, koberec, osvětlení. Pokud nepočítáme člověka, který tam případně sedí, nebo stojí. Když ale usednete, nebo posléze vycházíte, určitě Vás upoutá vypínač, který je zpravidla umístěn hned vedle dveří. Možná Vás upoutá už dříve zásuvka. A nyní přijde ten rozdíl.

  1. Můžete se mlčky podivit, proč mají tak nesourodé zásuvky a vypínače k celkovému vzhledu místnosti?
  2. Ale také se můžete podivit nad tím, kde sehnali tak pěkné zásuvky a vypínače schneider unica?

Designová řada vypínačů a zásuvek unica schneider nemusí mít žádné výrazné vlastnosti, aby se Vám mohli jenom líbit. Ono stačí, že jsou prostě a jednoduše velmi pěkné na pohled. A přesto Vás mohou ještě překvapit tím, že rámečky v případě nutnosti můžete vyměnit za jinou barvu. A navíc se dobře udržují v čistotě. A když chcete ještě jedno malé překvapení, tak manipulace s nimi při instalování na místě je víc, než snadná!

zelené světlo

Jsou prostě krásné.
Schneider unica vypínač, nebo zásuvka je prostě svým vzhledem neobyčejná. Designéři se zřejmě řídili při návrzích pravidlem, že v jednoduchosti je krása. A v bytě, nebo v kanceláři se tím pádem stávají třešničkou na dortu. Co se dokonalého designu celého interiéru týče.

A když se Vám budou také líbit, pak to opravdu stačí k jejich pořízení.