Loading...
X

Když schází prostor

Představte si firmu, která vyrábí obrovské celky, celé výrobní linky, které po instalaci zaberou celou velkou průmyslovou halu. Tato výrobní firma dostane zakázku na výrobu tohoto technologického celku a musí disponovat obrovskou plochou svých skladů, protože konečný zákazník chce celou linku navézt do své haly najednou. Mnohdy se stroje do linky už vyrábí a hala, kde má linka stát se teprve staví. Výrobní firma teda musí všechno, co v lince bude, stroje, jeřábové dráhy, technologické vany, veškeré příslušenství vyrobit a uskladnit ve svých prostorách, než je bude moct celé převézt k zákazníkovi do nové haly.

sklad

A teď si představte, že už je vše vyrobeno, ale konečný zákazník má problémy se stavbou, třeba mu shází ještě nějaké povolení, ale sklady výrobní firmy jsou již plné a firma potřebuje vyrábět další zakázky, ale nemá prostory. Má situace nějaké řešení? Přece nenecháte drahé zařízení stát na nádvoří firmy a sklady ve firmě nejsou nafukovací. Jistě, že situace má řešení! Firma si může pronajmout sklady třeba od firmy OTPsklady. Pronájem skladu může doslova firmu zachránit, protože se uvolní její vlastní prostory a v pronajatém skladu může v bezpečí čekat celá zakázka na naložení a odvezení ke konečnému zákazníku.

sklad

Pronájem skladu na krátkou, ale i dlouhou dobu, vám může pomoct i v soukromém životě. Odjíždíte na delší dobu na zahraniční stáž? Nebo na roční brigádu třeba na Islandu? Proč nenechat doma byt pronajatý a tím pádem vydělávající, a vystěhovat své věci na rok do pronajatého skladu? Bude v bezpečí jak před zloději, tak před počasím. Kdybyste své věci vystěhovali jen k někomu do garáže, nemuselo by to dopadnout dobře. Pronájem skladu je prostor navíc, který můžete využít k vaší spokojenosti. Je to bezpečné pro váš majetek a pohodlné pro vás, nemusíte se o nic obávat. Vše bude řádně zamčeno a klíče máte vy.