Loading...
X

Zkuste to tentokrát bez Viagry – důvěřujte přirozeným procesům

Je zvláštní, kolik lidí důvěřuje syntetickým přípravkům z lékáren, a vůbec se nezamyslí nad tím, že většina těchto léčiv nepůsobí v těle synergicky, ale spíše cíleně na pouze vyhraněnou oblast. Přitom je drtivá většina zdravotních problémů způsobena v širokém kontextu jevů, které spolu souvisejí a také spolupracují. Například takové nachlazení nebývá vyvoláno sychravým počasím (až na některé extrémní podmínky například ledového vichru, co primárně napadne sliznici), ale jde tu o oslabení imunitního systému vesměs vlivem nevhodné stravy, smogu a stresu.

dívka ve vaně

Nachlazení je pak jen jedním z projevů oslabené imunity a namísto, aby se lidé zaměřili na její přirozené posílení, na změnu jídelníčku a odstranění stresových vlivů, jdou do lékárny pro kapky proti kašli a rýmě a maximálně zvýší příjem vitamínu C, což je alespoň už jistý dílčí úspěch tomto směru, protože ten zlepšuje stav imunitního systému.Velmi podobné je to s erekcí. Jakmile začne slábnout, mnoho mužů se zaměří na penis jako takový a neuvědomí si, že problém se nachází někde jinde – právě obvykle v životosprávě a ve stresu. Viagra bez receptu Erectmax tedy neřeší příčinu, ale spíše důsledek, prokrví penis, ale nezaměří se na posílení organismu v boji proti stresu.

masturbační pomůcky

Tam je zapotřebí snížit chronický nadměrný výskyt stresových hormonů, které zastavují produkci testosteronu, a zároveň zvýšit výživový potenciál ve stravě, a toho fastfoodem, alkoholem, cukrovinkami z bílého cukru, pečivem z bílé mouky a různými chemickými přísadami v jídlech nedocílíte. Zaměřte se proto na svou životosprávu, odstranění stresu z vašeho života a vypomáhejte si bylinkami, jako je Kotvičník zemní, Ženšen, či Maca peruánská nebo Ashwagandha, které vyživují organismus a zároveň upravují hormonální dysbalanci vyvolanou stresovými situacemi. A těch je kolem nás někdy až příliš.