Loading...
X

Znalosti předpisů nestačí

Pokud chcete, aby vaše jízda byla bezpečná, musíte znát nejen všechny předpisy a silniční pravidla, ale zároveň musíte dbát o technický stav vašeho vozidla. Bez pravidelné běžné kontroly byste na silnici neměli ani vyjíždět. Bezvadný stav vašeho vozidla je totiž zárukou bezpečné a spokojené jízdy nejen pro vás a vaše spolucestující, ale i pro ostatní účastníky silničního provozu. Buďte féroví a nevyjíždějte na silnici, pokud si nejste jisti technickým stavem vašeho vozidla. Špatné brzdy, nedostatek kapalin ve vozidle, nefunkční světla, to všechno má vliv na vaši jízdu. Navíc se vám pojede určitě lépe, když budete vědět, že máte automobil v pořádku.

ruka, světlo

Svítit se musí

Jelikož nám vyhláška přikazuje používání světel i během dne, je povinností každého řidiče, aby měl všechna světla na svém vozidle v pořádku. Sebemenší závada nebo nefunkční světlo vás může ohrozit na životě, a nejen vás. Kvalitní světla na vozidle vám zpříjemňují jízdu. Určitě se vám pojede lépe, když na silnici budete dobře vidět, než kdybyste museli napínat zrak jen proto, že na cestu pořádně nevidíte. Světla jsou prostě důležitá. Pokud chcete spojit kvalitu a spolehlivost, opatřete své vozidlo kvalitními žárovkami osram.

Neničte si život

Jsou lidé, kteří berou nepříjemné věci s nadsázkou, ale jsou i takoví, kteří se rozčílí při sebemenším problému. Takoví lidé usedají i za volant a jsou součástí silniční dopravy. Potkat takového člověka v nepříjemné situaci by na silnici nikdo nechtěl. Přitom silniční doprava může přichystat spoustu nástrah, nebezpečí a nepříjemných situací. Aby k těmto situacím nedocházelo, musíte mít kvalitní osvětlení vašeho vozidla. Žárovka h7 osram vám poskytne nejen kvalitní osvětlení, ale zaručí i bezpečnou a spolehlivou jízdu v krizových situacích, které můžou v silniční dopravě nastat.

zadní světlo auta