Loading...
X

Hudba a styl

Jako malá holka jsem vždycky chtěla hrát na flétnu anebo na housle. Jenomže když jsem se s tím svěřila své mamince tak se jenom pousmála a sama mi řekla, že má strach, že bych u toho vůbec nevydržela, protože moje maminka má opravdu špatné zkušenosti s tím, že když jsem něco začala dělat, tak jsem s tím nevydržela dlouho. Vždycky mě něco zaujalo jenom tak na měsíc anebo maximálně na dva měsíce a potom mě už to opustilo. A sice já maminku chápu, že potom vyhazovala peníze za různé zájmové kroužky úplně zbytečně. Dokonce mi také říkala, že jsem jednou v osmi letech jela na hudební dvoutýdenní tábor, kam jsem se moc těšila.

Hudba je příjemná.

Prý jsem tam vydržela čtyři dny a už pro mě potom musela maminka jet, protože jsem stále na táboře jenom brečela a rušila jsem ostatní děti. Děti se tam učily hrát na kytaru a podobně a já jsem tam jenom brečela. Myslím si, že i brečení má svůj styl a je to také určitý typ hudby, ne? Ale potom v dospělosti, když jsem potkala svého přítele, který hrál na kytaru, tak mě hudba chytila. Můj přítel pracoval také v obchodě, kde se prodávaly různé hudební doplňky jako například OCD fulltone V2. A je to opravdu perfektní hračka. A obohacuje signál a pocit z hraní máte tak samozřejmě vyšší a takové více živější.

Hudba je zábavná.

Máte potom pedál zapnutý a nezáleží na tom, jestli je stále zapnutý anebo není. Efekt způsobuje opravdový návyk na vaše uši, takže vaši posluchači budou opravdu v sedmém nebi, když budete hrát společně s touto šikovnou pomůcku. Má vylepšený zvuk a má nový obvod, ale také má nové přepínání a má – prima styl. Opravdu takhle neztratíte signál a budete jistě spokojeni, když vám potom vaše posluchači budou tleskat. Myslím si, že každý správný hudebník by potřeboval tento malý zázrak. Napájení je pomocí 9V baterie a má síťový adaptér. Je to ručně vyrobeno v USA a ovládá se volume a přepínáním na mini přepínač. Uvidíte sami, co to s vámi udělá.