Loading...
X

I děti mohou mít styl

Když se vám narodí miminko, většinou se moc nestaráte o to, aby bylo hezky oblečené nebo nějak stylově, protože se většinou stane, že miminko oblečení nějak zašpiní a vy ihned musíte dát nové a miminko obléct do čistého, takže novorozence nemá cenu nějakým způsobem hezky oblékat, protože se může poblinkat nebo pokakat a vy byste museli stejně obléct miminko do něčeho jiného. Někdy je tedy lepší trochu přežít to období, kdy miminko hlavně kaká a počkat si na trochu lepší období, kdy můžete miminko obléct do něčeho hezčího a lepšího. Když je miminko starší a už si tak moc nezašpiní oblečení a vy s ním i chodíte ke známým a podobně, tak ho začínáte oblékat trochu lépe a jinak, protože už to i nějakou cenu má a miminko se třeba nepoblinká.

miminko

Navíc i na větší miminko už jsou nějaké hezčí oblečky a větší miminko je trochu zvyklé na oblečení, novorozenec moc ne, a proto je lepší si opravdu počkat, až bude dítě starší. Kojence už můžete oblékat trochu jinak a na trhu je opravdu mnoho krásných kousků, třeba kojenecké kabáty https://www.kojeneckeobleceni.cz/Kojenecke-kabaty-c14_38_3.htm a další věci.

miminko

Zkrátka na internetu seženete opravdu všechno, jen se stačí dívat a hledat. To, co seženete na dospělého totiž seženete i na dítě, takže různé kabátky, bundičky, stylové kalhoty a podobně existují i v mini velikosti a vy se tak můžete třeba i sladit dohromady a koupit dítěti stejné oblečení, jako máte vy, jen v malinkaté velikosti. To je pak velmi roztomilé a rozkošné. Samozřejmě u batolat je to ještě lepší, tam už si maminky kupují stejné oblečení jako dcery a je to zkrátka krásné, lidé si i více vyhrají s tím, co dítěti oblečou, protože jednak už to má cenu, jednak je dítě větší, a tak už je i na trhu mnohem více krásných oblečení, které mu můžete koupit. Proto se nebojte experimentovat, protože i vaše dítě může vypadat stylově, i když je malé.