Loading...
X

Teplý bazén

Taky jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si na zahradu pořídili nějaký krásný veliký bazén? Pokud ano, tak samozřejmě také počítáte s tím, že je péče o bazén také někdy samozřejmě dost náročná. A to hlavně pokud chcete třeba bazén do země. Protože když jsem já chtěla bazén, který by byl nad zemí, jenom taková konstrukce, tak to se vůbec nelíbilo mému příteli. Ani mi pořádně nesdělil důvod, proč by s emu nelíbil bazén, který by nebyl pod zemí. Protože můj přítel mi řekl, že když už budeme pořizovat na zahradu krásný bazén, tak ten bazén chce jedině do země.

Se solarem bude voda teplá.

A když jsem se přítele ptala, jaký je rozdíl, kdybychom měli bazén nadzemní anebo podzemí, tak mi přítel řekl, že to prý veliký rozdíl. Jenomže abych pravdu řekla, tak já se v tom vůbec nevyznám. Nevím, jaký je rozdíl v tom, když budeme mít bazén podzemí. Potom mi soused řekl, že bazén podzemí vypadá lépe esteticky a je více praktický. Takže jsem dala příteli nakonec za pravdu. Také jsem ale příteli řekla, že budeme potřebovat různé bazénové příslušenství, jako například bazénové solární plachty. Tohle zase nepochopil můj přítel. On zase nevěděl, na co budeme potřebovat solární bazénové plachty, když bude léto a vodu v bazénu ohřeje slunce a zadarmo.

Děti chtějí bazén.

Přeci každý chce v létě skočit do studené vody. Tohle sice ano, ale my máme dvě malé děti, které by absolutně do ledového bazénu nešly. Takže jsem si prosadila alespoň to, že budeme mít bazénové solární plachty na bazén. přítel tedy chvíli přemýšlel, a nakonec mi dal za pravdu, protože přece jen naše malé děti nedáme do studeného bazénu. A my máme veliký bazén, takže by trvalo opravdu hodně dlouho, než by se bazén zahřál. Proto tady přichází opravdu na řadu skvělé bazénové solární plachty. A nemějte obavy, že by solární bazénové plachty stály dost peněz. Je opravdu mnoho typů a druhů, že si vyberete.