Loading...
X

Máte svou kancelář?


Vzhled je vaše vizitka
To jak člověk vypadá příliš neovlivní, ale důležité je o sebe náležitě pečovat. Pravidelná hygiena je dnes snad pro většinu lidí běžným standardem. Už Werich říkával že “šaty dělají člověka”, takže vkusné, čisté a nepotrhané oblečení je ruku v ruce s hygienou a upraveným zevnějškem něco, co je pro většinu lidí dnes zcela běžné.

úklidové prostředky

Mělo by být samozřejmé i to, že člověk bude pečovat nejen o sebe, ale i o své okolí. Řada lidí má ve vlastnictví nebo v nájmu prostory kde podnikají a nebo kde pracují jejich zaměstnanci. I o prostředí v zaměstnání je potřeba pečovat. Zaměstnanci by nebyli příliš nadšení ze špíny v práci, a stejně tak by vaši zákazníci či klienti neradi viděli, že prostory kde podnikáte nejsou příliš čisté.

Kdo nestíhá uklízet prostory, ten si musí najmout někoho, kdo to za něj bude pravidelně dělat. Pokud klienti či zákazníci navštěvují vaše pobočky, je potřeba mít uklizeno ještě před začátkem otevírací doby. Touto dobou právě probíhá ranní úklid. Zajímá vás ranní úklid kanceláří Praha, protože není ve vašich možnostech provádět úklid osobně? Stačí si najmout úklidovou firmu, která se o úklid postará.

paní uklízečka

Mnoho firem využívá dvojí úklid – před otevírací dobou, kdy se pečlivě uklízí. Tento úklid zahrnuje vytírání, luxování, utírání prachu, doplňování papírových utěrek, mýdla a dalšího hygienického zboží. V odpoledních hodinách dochází například k vysypávání košů a doplňování hygienických potřeb. Záleží vždy na velikosti daných kanceláří a na počtu lidí, kteří se v prostorách nachází. Od toho se odvíjí také ceny za provedené služby. Nechte úklid na firmě, protože si dávají na kvalitě provedených prací velmi záležet. V ceně za úklid bývají zahrnuty i poplatky za čisticí prostředky, doplňovaný sortiment a někdy i pohotovostní službu, pokud máte sjednanou například údržbu budov.