Loading...
X

Noční jízda jedině s kvalitními žárovkami

Někdo jezdí raději v noci, protože jsou cesty klidnější, druhému zase nezbývá nic jiného, protože se mu protáhne pracovní jednání nebo přátelské posezení. V noci bývají cesty opravdu mnohem klidnější. Jezdí méně aut a řidiči jsou méně nervózní. Ale i v noci na ně čekají nástrahy a nebezpečí, kterým je nutné předcházet. Nejen věnováním se pouze jízdě, ale taky pohybu na silnici. Ono totiž i v noci můžete na silnici potkat cyklistu nebo chodce, kteří míří do svých domovů stejně jako vy. Aby se vám nestalo, že na takový pohyb zareagujete pozdě, musíte jezdit s kvalitním osvětlením, které upozorní na každou silniční překážku a pohyb na silnici.

černý brouk

Kvalitní přední osvětlení vašeho automobilu zajistí žárovka h4, s kterou bude vaše cesta bezpečnější, a vy budete taky mnohem klidnější. Můžete jet bez obav kamkoli budete chtít, protože moc dobře víte, že s tímto osvětlením nejen že budete vidět veškerý pohyb na silnici, ale rovněž budete viděni.

Když se vracíte pozdě domů

Občas se vám protáhne návštěva nebo se zdržíte v zaměstnání a pak se vracíte domů až za tmy. Natěšení do své postele, ale utahaní a unavení. V takové situaci můžete lehce přehlédnout nezodpovědného cyklistu, který jezdí bez osvětlení. Předvídat byste měli, jako zkušení řidiči, každou situaci, i když je to někdy velmi obtížné. V noci, kdy je viditelnost minimální, vám pomůže osvětlení s kvalitními žárovkami. Jedině tak můžete předejít dopravní nehodě nebo jinému střetu, který by mohl skončit tragicky. Buďte obezřetní a zodpovědní alespoň vy. Můžete tak zachránit život nejen svůj, ale i těch druhých.

kapky na skle

Investice do vozidla se vždycky vyplatí

Lidé občas šetří na nesprávných místech. Kde by se šetřit opravdu nemělo, je váš automobil. Proto se při výměně žárovek nedívejte jen na cenu, ale raději na kvalitu, která vám zaručuje vaši bezpečnou jízdu zvláště v nočních hodinách.