Loading...
X

Nový dům, nový začátek

Dlouho jste se vyhýbali tomu, abyste zakoupili starší dům. Měli jste za to, že nikdy nemůže být podle vašich představ a že je mnohem lepší, koupit nový dům nebo dům po zdařilé rekonstrukci. Vše je však jinak. Jeden z domů vám natolik učaroval svou polohou a nádhernou zahradou, že musel být váš. Dispozičně vám vyhovuje a vy stojíte před namáhavou a nákladnou rekonstrukcí. Nemusíte mít strach. I ze staršího domu se dá vybudovat velmi moderní interiér. Už se jistě těšíte na to, až budete zařizovat obývací pokoj, ale k tomu vede ještě dlouhá cesta. První místnosti, kterým je třeba věnovat pozornost je určitě koupelna a hned po ní kuchyně.

elektřina

Nutná výměna elektroinstalace

Ani vaše rekonstrukce se neobejde bez výměny rozvodů elektroinstalace. Teprve poté se můžete pustit do dalšího zařizování. Už při plánování zařízení jednotlivých místností musíte počítat s tím, kde bude jaký typ osvětlení, kde budou zásuvky a vypínače. Zásuvky a vypínače se vybírají skutečně snadno. Široký sortiment je seskládán tak, aby vyhovoval moderním trendům a požadavkům na nadčasový design. Udělá radost i těm, kteří chtějí do svého domova pustit barvy. I na tak drobném detailu jako je vypínač záleží. I ten může být zajímavým prvkem ve vaší domácnosti.

spínač

Vypínač jako doplněk

Velmi oblíbeným postupem, když chcete zachovat moderní vzhled domácnosti, avšak s nízkými náklady, je výměna doplňků. Zařídit domácnost do neutrálních barev a zvolit výrazné doplňky. Ty se dají lehce zakoupit v jiné barvě a interiér najednou působí nově a neotřele. Výborným tipem jsou barevné vypínače s barevnými panely. Ty oživí celou místnost a vypadají rozhodně skvěle. Vypínač nemusí být nikdy nudný, když víte, kde zakoupit zajímavé provedení.

Jejich příznivé ceny vás přesvědčí, že jste s nákupem na správném místě!