Loading...
X

Vířivá vana

Všichni víme, že když si chceme v létě užít pěkný bazén, tak také samozřejmě musíme udržovat vodu v bazénu čistou a zdravotně nezávadnou. Řeknu vám, že opravdu je velice obtěžující, když potom vylezete z bazénu a štípe a svědí vás celé tělo. A tohle se mi stalo už několikrát a musím uznat, že to je velice nepříjemné a také někdy zdlouhavé. Protože si vzpomínám na svého bratra, který byl u kamaráda v bazénu. Ani už nemusím dopodrobna popisovat, co všechno bratr zkusil, protože ten jeho kamarád měl vodu v bazénu asi nějakou špatnou, protože můj bratr měl záda a celý hrudník posypaný nějakou malou krupičkou, co vypadalo jako velice nepříjemná vyrážka.

Jak pečujete o vířivku?

A proto si myslím, že než se člověk bude koupat v bazénu, měli by si být jistý, že ta voda v bazénu je opravdu čistá a zdravotně nezávadná. Tohle něco podobného také platí o vířivce anebo dalších vířivých vanách. Já sama já jsem taky jednou zkusila vlézt do vířivky, která byla špatná. Ale naštěstí jsem to poznala rychle, protože voda zapáchala. Takže podle mého názoru by chemie do vířivky měla být úplnou samozřejmostí a také nutností, stejně jako v jakémkoliv bazénu. Od té doby, co jsem také málem měla vyrážku z vířivé vany, tak si dávám opravdu pozor, do jaké vody vlezu.

Vířivku mám ráda.

Pokud vy byste chtěli nějakou chemii do bazénu anebo chemii do vířivky, tak se podívejte na webové stránky chlorito.cz, kde seženete opravdu hodně informací o tom, jak užívat chemii do vířivky a proč je tam vůbec dávat. Opravdu mi věřte, že s chemií do vířivky nesáhnete vedle, a nakonec mi ještě dáte za pravdu. Já chápu, že hodně lidí nechce používat chemii. Ale stojí vám potom tak nepříjemná vyrážka za to? Mě rozhodně ne, a proto využívám chemii. Kolikrát jsme také již řešila fakt, jestli si vůbec vířivou vanu pořídím nebo jakou dám filtraci nebo chemii. Nakonec jsem ráda, že to všechno dopadlo tak, jaké to je.