Loading...
X

Vyberte si svůj party stan

Udělat pořádnou akci, na které bude vše podle vašich představ, stojí dost času a samozřejmě i práce. Zvlášť venkovní akce jsou složité, protože do toho může hodit vidle i počasí. A právě proto jsme tu my, kteří se postaráme o variantu B. Ať už svítí slunce a je třeba se kam schovat, nebo se to úplně nepovede a prší, můžete se schovat do skvělého party stanu, který je dostatečně prostorný, z kvalitních materiálů takže je odolný vůči poškození či zašpinění – a akce poběží přesně podle vašich představ za jakýchkoliv okolností!

V naší nabídce objevíte různé rozměry a typy stanů, a to za skvělé ceny. Postaráme se o všechno, od dovezení samotného stanu až po montáž i demontáž. Pokud byste měli zájem, máme k dispozici také příslušenství, jako jsou stoly, lavičky, křesla, židle nebo třeba pivní sety.

pivní sety

Občas se akce koná na podloží, které není zrovna nejlepší k tanci nebo nějaké aktivitě – taková svatba v přírodě, na louce je krásná věc, ale když chcete oslnit prvním novomanželským tancem, chce to pevnou půdu pod nohama – i o to se postaráme, nabídneme dřevěnou podlahu, která poslouží svému účelu a hodí se i ve špatném počasí, protože dámy budou mít své střevíčky v suchu a čisté.

krásný stan

Pokud byste chtěli vše vyladit do posledního detailu, můžeme na podlahu položit i koberec (k dispozici je široká barevná paleta). Zrovna na svatby nebo nějaké větší oslavy se skvěle hodí také výzdoba – například oblíbené baldachýny, které skvěle doladí vnitřek stanu a zútulní ho. Neváhejte dlouho a volte pronájem party stanů brno, protože se opravdu vyplatí a věříme, že budete spokojeni s celou akcí o mnoho více, než kdybyste se spoléhali na předpověď počasí. Samozřejmě to není jen o dešti nebo chladu, ale také o celkovém komfortu a pohodlí hostů. Pokud pro ně připravíte zázemí, budou oslnění a spokojení, a celá akce nabude svých rozměrů, všichni na ni budou rádi vzpomínat, ať už jde o svatbu nebo festival.