Loading...
X

Dětský ráj

Máte k dispozici báječnou zahradu, kterou jste si buď pronajali nebo jí máte u domu jako benefit toho, že jste investovali do svojí nemovitosti? Běhá vám doma malý prcek, který už oslavil první narozeniny, třeba se mu už blíží druhé nebo další, ale stále ještě nemá svoje pořádné místo, kde by mohl bagrovat písek, dělat bábovky, převážet kamínky, hrát si s lopatičkami a hrabičkami, a tak dále? Asi už nastal čas poohlédnout se po zboží, jako jsou dětská pískoviště s krytem.

vagr

To by bylo naprosto báječné, protože byste se nemuseli bát, že by na váš písek se scházely všechny kočky z okolí, aby vykonaly svou potřebu? Zároveň by se to také vyhnulo ptákům, ze kterých padají výkaly, nenafoukalo by tam listí, takže byste ho mohli situovat přímo pod stromy do stínu, aby se děti v létě nespálily na slunci? To je naprosto báječný objev! Vykoumejte, jaké potřebujete rozměry, jsou k dostání ve velikosti 120 x 120 cm, nebo 150 x 150 cm, 180 x 180 cm. Kryt navíc po složení bude složit jako lavičky, takže se nemusíte bát, že by se děti nastydly, že by seděly v mokru.

piskoviste

Jedná se o skvělé místo, za které budete opravdu vděční, až se budete chtít v létě starat o zahrádku, okopávat záhonky, pěstovat, a tak dále, a děti by neměly co dělat. Takhle se krásně zabaví, dokoupíte už jenom nějaké kyblíky a lopatky, nebo to zajistí babičky a máte děti zabavené! Samozřejmě musí být dost staří, aby si nestrkaly písek do pusy, ale jakmile to pochopí, k čemu toto místo slouží, nebudou se z něj chtít hnout a domů je budete tahat s brekem. Spodek pískoviště vyložíte textilií, aby neprorůstala tráva, můžete případně dřevo i naimpregnovat, aby vám vydrželo déle a hurá, zahrada už začne vypadat k světu i pro ty nejmenší z nás. Nebudete je muset nutit jít ven, poběží naprosto samy a ještě vás budou přemlouvat, aby zde mohly zůstat co nejdéle!