Loading...
X

K stěhovacím službám v Praze patří i montáž nábytku

Kdo vám rozmontuje nábytek před přestěhováním

Stěhování je snadné vždy, když jsou ve hře jen drobnosti, tedy například osobní věci, knihy, oblečení, obuv, sportovní potřeby, hračky, kuchyňské nádobí, drobná svítidla a podobné předměty, které končí v kartonových krabicích. Na to stačíte obvykle sami a vše přestěhujete postupně i na zadním sedadle vašeho vozu. Něco jiného je však stěhování nábytku a velkých spotřebičů.

dětský pokoj

Stěhovací služby v Praze se vám pochopitelně postarají o přemístění šatní skříně či psacího stolu, ovšem jestliže se jedná o rozebíratelný nábytek, ten by se měl stěhovat demontovaný. Prodlouží se tím jeho životnost a zabrání poškození spojovacích dílů. Otázkou ovšem je, kdo nábytek rozebere, a kdo jej zas smontuje.

šatní skříně

Stěhovací firmy provádí montáž nábytku poměrně běžně a neřeší, zda se jedná o postel anebo kuchyňskou linku, stěhováci si poradí i s náročnými nábytkovými sestavami, na které některým amatérům nestačí síly a schopnosti. Stěhovací firmu můžete požádat i o demontáž a montáž skříní na míru, jestliže to umožňuje jejich samotné technické provedení.

Kdo vám smontuje nábytek nově zakoupený

Ne každý z vás bude vědět, že je možné požádat stěhovací firmu o montáž nábytku, který se nikam nestěhuje, zůstává na svém místě, a jedná se o nově zakoupené výrobky v kartonových krabicích. Postačí pouze domluvit vhodný termín a poskytnout stěhovací firmě prostor, aby vám sestavila jakýkoli nábytek, který zakoupíte ve specializovaných obchodech. Možný je i dovoz nábytku přímo z obchodu, i když samozřejmě většina e-shopů vám zajistí dopravu přepravní společností, a některé obchody poskytují za určitých podmínek přepravu zdarma.

Na montáže nábytku stěhovací firmou se vztahuje i pojištění, toto je výhodné zejména pro každého, kdo nechce riskovat poškození nábytku a chce mít jistotu, že nebude muset v takových případech ještě na svou nešikovnost doplácet.