Loading...
X

Vyměňte staré žárovky za nové LED a sviťte moderně

Určitě už víte, že klasickým žárovkám odzvonilo, i tak jsou stále k sehnání a mnozí z nás se jich za žádnou cenu nechtějí zbavit. To je ale zásadní chyba. Není nutné se bát nových světelných zdrojů, přinášejí totiž mnoho výhod i jistou úsporu.
Ideální jsou v tomto ohledu právě LED žárovky. Neznáte jejich výhody? Tak se s nimi seznamte. Možná vás děsí počáteční investice, která je nutná. Ničeho se nebojte, brzy se vám totiž vrátí a to hned ze dvou důvodů. Prvním důvodem je dlouhá životnost LED žárovek oproti těm klasickým, není tedy nutné je pořizovat tak často jako nové. Druhým důvodem je nižší spotřeba a nulové energetické ztráty. To se projeví jistě i v ročním vyúčtování za elektřinu.bulb

Parametry LED žárovek vám umožní komfortní svícení na míru

Chystáte-li se tedy vyměnit staré žárovky za ty LED, pak nezapomeňte, že je lze vybírat podle různých kritérií.
· Počet LED diod
· Úhel rozptylu světla
· Barva a teplota světla
· Rozměr
· Typ patice
To jsou všechno kritéria, která je nutná zohlednit. Do každé místnosti si tak můžete zvolit konkrétní způsob svícení. Nemusíte se už nechat omezovat tím, že všude bude světlo stejné intenzity. V každém místě vašeho domu či bytu si díky LED žárovkám můžete vykouzlit unikátní atmosféru a svícení. To už za úvahu nad výměnou starých žárovek stojí.
Pokud jste se právě rozhodli, že své staré žárovky vyměníte za LED světelné zdroje, pak nečekejte a vybírejte. Můžete třeba u nás . U nás máte jistotu, že vám poskytneme pouze kvalitní výrobky, na které je spolehnutí. U nás seženete pouze ověřené značky za skvělé ceny.
Myslete na budoucnost a změňte konečně způsob svícení u vás doma. Uvidíte, že změna se vám vyplatí a mnohonásobně vrátí. Nevěříte? Tak to vyzkoušejte a přesvědčte se.lbulb