Loading...
X

Výrobky z řady schneider unica vás nadchnou!

Jestliže patříte k těm, kteří si potrpí na kvalitu, a zároveň jim záleží i na tom, jak věci vypadají, jistě se vám zalíbí zásuvky a vypínače Schneider od Lightpark.cz.
Tyto výrobky vás okouzlí pestrou paletou barev, ze které si snadno zvolíte přesně takové barevné odstíny, které do vašeho interiéru nejlépe zapadnou. Takže se vlastně jedná o takovou malou revoluci v oblasti elektrických součástek.paleta barev
Vždyť všichni moc dobře víme, že dlouhé roky nebylo v této oblasti z čeho vybírat. Dostupné barevné trio bílá, béžová a šedá totiž uspokojí jen málokoho. Takže každý, kdo měl zájem o jiné barvy, musel si pomoci své ?pomocí. Třeba tak, že své domácí elektrické pomocníky přetřel speciální barvou, anebo polepil samolepicími tapetami. Tato složitá práce už je naštěstí pryč. Kdo má zájem o skutečné a skutečně atraktivní barvy, může si vybrat z produktové řady výrobků unica od firmy Schneider electric.
Tyto výrobky mají ještě jednu významnou výhodu – jsou modulární. A to znamená, že jejich výsledný vzhled můžete pružně měnit. A to je důležité!
Snad každý z nás si totiž dokáže představit situaci, kdy se doma rozhodne pro změnu, třeba pro jinou výmalbu. A co pak s barevnými zásuvkami v jiném odstínu, anebo dokonce v jiné barvě? Pokud sáhnete po výrobcích z produktové řady unica, nebudete muset takové dilema řešit dlouho.elektrické kabely, díra ve zdi
Jejich předností je, že sestávají ze základního univerzálního strojku a svrchního krycího rámečku, který je možné pružně měnit dle potřeby. Takže ten může mít vždy takovou barvu a tvar, o jaký máte zájem.
A rozhodně se nemusíte obávat, že by vás taková výměna stála velké peníze – nové krycí rámečky pořídíte za pár korun a vyměníte je během pár krátkých chvil. Nebudete vás to stát téměř žádné peníze, a jen minimum času – a váš byt přitom bude dokonalý, a vždy přesně podle vašich představ.