Loading...
X

Chraňte své soukromí v Pohořelicích betonovým plotem

Soukromí je dnes jedním z nejcennějších jevů, které provází současný lidský život. Dnešní svět je plný kamerových systémů a sledovacích softwarových nástrojů a stěží zvládáme vnímat, odkud se na nás valí tyto technologie, a také vůči tomu zaujmout určité stanovisko. Svět je čím dál více přetechnizovaný a vyhnout se zcela tomuto fenoménu je prakticky vyloučeno.

betonový plot

Sledování soukromí je teoreticky možné nejen skrze elektroniku, ale i přímočarou vizuální metodou. A je to docela snadné, stačí se postavit na ulici před dům s otevřeným pletivovým či dřevěným plotem, anebo se posadit do auta a pozorovat pohyb uvnitř parcely. Tímto způsobem vysledujete různé zvyklosti a soukromé záležitosti poměrně snadno, aniž by vám v tom někdo bránil.

cihlová zeď

Chcete-li tomu udělat přítrž, řešení je jednoduché – stačí požádat stavební firmu, co staví betonové ploty v Pohořelicích Montáž MPC, aby vám rovněž vyhověla a vztyčila na okraji vašeho pozemku alespoň dvoumetrovou hradbu. Nemějte ale obavy, že půjde o vojenský bunkr, a že si na zahradě budete připadat jako vojáci v zákopech, betonový plot může mít mnoho vzorů i barevných podob a lze jej i kombinovat s dřevem. Můžete před něj vysadit i živý okrasný plot a mít tak své soukromí ještě vylepšené zelení.

Výhodou betonového plotu je nejen soukromí, ale i prakticky nulová starost o údržbu. Životnost těchto výrobků se odhaduje na čtyřicet let, aniž byste byli nuceni něco natírat, penetrovat či brousit. Plot lze vystavět na rovině i ve svažitém terénu, s maximální výškou 250 cm a toto řešení se hodí jak pro rodinné domy, tak i rekreační chaty a jakékoli další pozemky. Ploty bývají častým hostem na parkovištích, ve skladových prostorách a na dalších provozních místech. Výstavbu zajišťují stavební firmy na klíč, případně, kdo si troufne stavět plot svépomocí, i toto je možné.