Loading...
X

Pořiďte si pyžamo z dámského second handu

Second handy začaly v naší zemi působit již před více než třiceti lety a za tu dobu uskutečnily poměrně velký pokrok nejen v sortimentu, ale i v nabídce a propagaci zboží na Internetu. Dnes tu objevíte mnoho zajímavých kousků a častokrát za velmi příznivé ceny, přitom je zakoupené zboží v dámském second handu i výhodnější z hlediska kvality zboží, nejen cenově.

V obchodech tohoto typu lze nakoupit leccos, ovšem rádi bychom se tu pozastavili nad typem oděvů, který sice nepatří do běžné konfekce pro volnočasové aktivity či pro pobyt na pracovišti, nicméně v šatníku nesmí chybět – pyžama.

dámský second hand

Proč zrovna pyžamo

Je seprané – není nic horšího, než pyžamo z kousavé syntetiky, nebo z barvené bavlněné tkaniny, kde je vlivem barvy materiál hrubý a drsný! Toto je docela častý problém nových pyžam, a koupíte-li své partnerce takový výrobek, nebude z něj zrovna nadšená a nejprve jej dvacetkrát po sobě nechá vyprat. Tomu všemu se ubráníte oblečením ze „sekáče“, protože tam jsou všechna pyžama (a nejen pyžama) tolikrát vypraná, že vás určitě nic bavlněného nebude kousat.

dámské oděvy

Netlačí a neškrtí a obvykle padne – potíže s nákupem oblečení v second handech souvisí i s volbou velikosti. U pyžam je to ale jednodušší, protože ta mívají volný střih, ať už u kalhot, tak i horního dílu. Málokdy se stane, že by vám pyžamo nesedlo, pokud si vyberete velikost podle udávaných rozměrů daného výrobku.

Barva a vzor – přiznejme si na rovinu, že ne všechna pyžama se nám líbí. Second handy mívají v nabídce i velmi zajímavé návrhy barevného provedení a vzorů pyžam s dlouhým i krátkým rukávem či kalhotami, určených pro zimní nebo letní období. Může se vám tedy stát, že koupíte dvě nebo tři krásná pyžama za cenu jednoho a potěší vás to mnohem víc, než značkové, ale předražené oblečení z renomovaných obchodů s dámskými oděvy.