O nás

Čím víc se staráme o štěstí druhých, tím silnější je náš vlastní pocit blaha.                                 Dalajláma

Právě tato myšlenka byla důvodem proč jsme založili svatební agenturu. Svatba je pro nás všechny jedinečnou životní událostí, a právě Svatební agentura Rosaline Vám může pomoci, aby tento výjímečný okamžik byl plný květů, krásy, pohody, spokojenosti a naprosté dokonalosti.

Naší prací je především zabezpečení perfektního svatebního servisu s vysokou úrovní poskytovaných služeb. Naší prioritou je individuální přístup a rodinné prostředí. Klademe důraz také na spojení moderní elegance, francouzského šarmu, přírody, tradic a originality ručních výrobků.

Nezalekneme se Vašich originálních nápadů, naopak ty jsou pro nás výzvou. Vždyť vyjít Vám vstříc, je naším cílem. Věříme, že s naší svatební agenturou budete spokojeni a zažijete neopakovatelné chvíle štěstí. Oprostíme Vás od starostí s přípravou a dopřejeme Vám si naplno užít Váš nejdůležitější den.

luciasedyn1vladosed1

 
bia

O MNĚ JAKOŽTO MAJITELCE

Byl pozdní večer – první máj –
večerní máj – byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,
kde borový zaváněl háj.
O lásce šeptal tichý mech,
květoucí strom lhal lásky žel,
svou lásku slavík růži pěl,
růžinu jevil vonný vzdech.

Narodila jsem se ve Valticích a vyrůstala v lůně Slovenských  kopanic. Snad už tato kombinace předurčila mou lásku k přírodě, květům a lidem. Od útlého dětství jsem navštěvovala uměleckou školu se zaměřením na výtvarnou výchovu a tvořivou činnost. Střední zahradnickou školu jsem vystudovala v Piešťanech, kde se moje láska k floristice ještě více prohloubila. Mendelova univerzita v Brně byla pro mě dalším velkým přínosem na mé cestě plné krásy a květů.

Ve své práci se snažím obohacovat lidi v mém okolí a zkrášlovat jim všední i výjimečné okamžiky jejich života. Jsem extrovert milující všechnu tvořivou činnost, organizaci a komunikaci s lidmi, originalitu vyjádřenou extravagancí i použitím jednoduché krásy.